Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Депутати Канівської міськради зібралися, але засідання сесій вкотре не відбулися

Дата: 15.02.2024 16:51
Кількість переглядів: 470

Фото без опису

У четвер, 15 лютого ц.р., депутати Канівської міської ради майже у повному складі зібралися у міському будинку культури для проведення сесійних засідань.

Відтак, для продовження проведення І позачергового засідання ХIV сесії, яке станом на сьогодні не закрито, зареєструвалося лише 12 депутатів. Натомість для проведення І чергового засідання ХVІ сесії – 23 депутати. Відповідно для того, щоб розпочати свою роботу депутати мали спочатку закрити позачергове засідання, а далі розпочинати роботу на черговому.

Фото без опису

За словами секретаря Канівської міської ради Оксани П’яткової, для того, щоб розпочати роботу на черговому засіданні депутатський корпус мав дотриматися процедури, що прописана Регламентом міськради.

На позачерговому засіданні ХIV сесії, яка проходила 4 липня минулого року, був оголошений порядок денний, що включав 7 питань. Одне з них ми не розглянули. Відповідно до Регламенту, який є «законом» у роботі депутатів міської ради, маємо повернутися до його розгляду. - зауважила Оксана П’яткова. - Необхідно зареєструватися тим депутатам, які цього не зробили. Потім зняти це питання, так як воно вже не актуальне, прослухати гімн і розпочати нову сесію.


Позицію секретаря міської ради щодо дотримання норм Регламенту, необхідних для закриття позачергової сесії  підтримали керуючий справами виконавчого комітету міської ради Володимир Святелик та депутат минулого скликання Канівської міської ради Юрій Гамалій.

Для роз’яснення ситуації, що склалася, до слова також запросили начальника юридичного відділу виконавчого комітету міськради Наталію Лісову.

- Відповідно статті 31.5 Регламенту сесію можна закрити лише після того, як в ході пленарних засідань ради було розглянуто всі питання порядку денного сесії, тобто на сьогоднішній день та сесія не є закритою, - прокоментувала начальник юридичного відділу Наталія Лісова.


Натомість депутати від фракцій «Європейська солідарність», «Партія зелених України» та «Батьківщина»  висловили пропозицію вважати  позачергове засідання закритим.

Міський голова Ігор Ренькас закликав присутніх дотриматися Регламенту міськради та провести поіменне голосування для завершення позачергового засідання.

- Давайте закінчимо цю процедуру і розпочнемо роботу для того щоб затвердити бюджет та допомагати ЗСУ, - закликав депутатів Ігор Ренькас.

Зрештою, депутати спробували поіменним голосування завершити І позачергове засідання ХIV сесії. Утім, голосів не вистачило, так як депутати обрані від партій  «За майбутнє» (Сергій Бакум), «Європейська солідарність» (Віктор Хоменко, Олена Воюцька, Єлизавета Капітан), «Батьківщина» (Сергій Ткаченко, Оксана Леонова, Сергій Водянов), «Опозиційна платформа – за життя» (Вадим Туливітер), «Партія зелених України» (Володимир Коржов, Олександр Коляда, Михайло Майстренко) не підтримали пропозицію міського голови.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора