У Каневі триває II етап змагання «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 16.02.2024 09:42

У середу, 14 лютого ц.р., у спортивному залі ЗОШ №4 відбулися змагання «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» з волейболу. В заході прийняли участь 5 команд: ЗОШ№4, ЗОШ№1 ім. Т.Г.Шевченка, Канівська санаторна школа, гімназія ім.. І.Франка, ЗОШ№3.Аби привітати та побажати командам успіху та перемоги завітали: заступник міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу освіти Надія Голда, представники відділу освіти, директор ЗОШ№4 Ірина Верба та в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко.

Від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, від виконавчого комітету Канівської міської ради ми вітаємо вас з продовженням змагання. Бо сила духу, оптимізм, і здоровий патріотизм роблять націю сильною і нездоланною. Ми за вас вболіваємо, разом до Перемоги, звернулася до команд Тетяна Жівотова.

Традиційно, для підняття духу і емоційного стану спортсменів, змагання розпочалися з запального танцю з черліденгу – групи дівчат, які зарядили не тільки спортсменів, а й  вболівальників. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди змагалися за звання найкращої. Обслуговували змагання головний суддя Олексій Кузнєцов, судді Георгій Кривіцький та Володимир Варавка.

За підсумками гри місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда «Червоні вовки» (ЗОШ №1 ім. Т.Г.Шевченка) керівник Андрій Бурхацький;

2 місце – «Сніжний барс» (ЗОШ №4) керівник Наталія Кузнєцова;

3 місце – «Рись» (ЗОШ №3) керівник Микола Козин.

Організатори змагання вдячні адміністрації ЗОШ №4 за належну підготовку проведення заходу.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!