Благодійний концерт на підтримку ЗСУ відбувся у Каневі

Дата: 19.02.2024 09:56

Після повномасштабного вторгнення окупантів на територію України кожен свідомий українець має вибір: або ти в Збройних Силах України, або безупинно допомагаєш. Адже саме нашим відважним захисникам ми завдячуємо за кожен світанок.

Тож, у суботу, 17 лютого ц.р., у міському будинку культури відбувся благодійний концерт за участі гурту «Перлина» та ансамблю «Здоровенькі були». На концерті глядачі могли насолодитися піснею та музикою, адже все це, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймало до сліз усіх присутніх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація. В наших серцях кипить любов до України! Тому ми тихо робимо добру справу, яка надто дорого вартує!

Упродовж концерту вдалося зібрати 12 тисяч гривень, що вкотре доводить небайдужість пересічних громадян до потреб української армії. Всі кошти, які вдалося зібрати організаторам спрямують на підтримку 251-го батальйону мінометної батареї.