Активні програми від Служби зайнятості для роботодавців, які цінують час та вміють рахувати власні кошти

Дата: 19.02.2024 16:21

Канівське управління Черкаської філії Черкаської обласної служби зайнятості запрошує роботодавців, підприємців та людей, які планують започаткувати власну справу на зустріч, яка відбудеться 21 лютого 2024 року о 10 годині  в приміщенні Канівського управління Черкаської філії Черкаської обласного центру зайнятості.

Тема зустрічі: програми активної підтримки малого підприємництва від служби зайнятості.

Під час зустрічіви ознайомитесь з:

- компенсаційними програмами;

- умовами отримання мікрогрантів;

- можливістю здобуття освіти за допомогою ваучерів на навчання -додатковими послугами служби зайнятості для роботодавців.

Для реєстрації на участь в заході, телефонуйте на номер відділу взаємодії з роботодавцями: 0931186912 або завітайте до нас за адресою: м. Канів, вул. Шевченка, 49/1