До дня української жінки у Каневі відбувся міжобласний турнір з волейболу серед жінок

Дата: 20.02.2024 15:49

У суботу, 17 лютого ц.р., у рамках підготовки юних волейболісток 2009 р.н. ДВК «Вікторія» до участі в чемпіонаті Черкаської області з волейболу та зональних змагань ІІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в спортивному залі ЗОШ №4 відбувся  міжобласний турнір з волейболу серед жінок, присвячений до дня української жінки. Захід організовано ДВК «Вікторія» за підтримки в.о начальника відділу у справах сім'ї, молоді і спорту Олександра Семенченка.

Учасниками змагання стали 4 жіночі команди: ДВК «Вікторія-1» (Канів), ДВК «Вікторія-2» (Канів), «Випускник» (Канів) та команда з міста Обухів.

Змагання відбувалися за коловою системою, всього було зіграно 6 матчів. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Головний суддя змагань Олексій Кузнєцов.

За підсумками змагань  команди посіли наступні місця:

I місце – команда з міста Обухів;

II місце – «Випускник» Канів;

III місце – ДВК «Вікторія-1» Канів;

IV місце – ДВК «Вікторія-2» Канів.

Організатори змагання вдячні адміністрації ЗОШ №4 за надання спортивної зали для проведення змагання.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!