Міжконфесійна рада християнських церков Канівської МТГ закликає жителів Канівщини до спільної молитви та налагодження взаєморозуміння

Дата: 21.02.2024 14:00

Міжконфесійна духовна рада рада християнських церков Канівської МТГ закликає жителів Канівщини до спільної молитви за Україну, а керівництво громади та депутатів до налагодження взаєморозуміння в час тривалої війни проти російського агресора.

«Закликаємо всіх мешканців Канівщини 24 лютого 2024 року, на другу роковину страшної війни – до Загальнонаціональної молитви. У цей надзвичайно складний для нашої країни час ми розуміємо, що нам потрібне Боже втручання й допомога, аби зупинити цю криваву війну.

Шановний голово міста Ігоре Олександровичу, шановні депутати Канівської міської ради VIII скликання звертаємося з проханням про налагодження взаєморозуміння між собою для злагоджених дій, які сприятимуть підтримці ЗСУ», – йдеться у зверненнях.