Протягом 2023 року до виконкому надійшло 4333 одиниці поштової кореспонденції

Дата: 26.02.2024 11:53

Рішення «Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті за 2023 рік» було ухвалено в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 21 лютого  ц.р.

Протягом  2023 року  до  виконавчого  комітету Канівської міської ради надійшло 4333  одиниці поштової кореспонденції, з них:

• з органів влади вищого рівня  та Черкаської обласної державної адміністрації  –  2347,
  • місцевої кореспонденції – 1986.

Загалом на контроль взято 112  документів.

На постійному контролі виконавчого комітету перебувають Укази Президента України, Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України, Постанови Верховної Ради України.

Також  за 2023 рік опрацьовано та взято на контроль:

-   14 розпоряджень голови обласної державної адміністрації;

-    9 доручень голови обласної державної адміністрації;

-   1 протокольне доручення засідань колегії обласної державної адміністрації;

-   32 депутатські звернення.

Натомість структурними підрозділами виконавчого комітету протягом 2023 року підготовлено та відправлено 2732 листи у центральні органи виконавчої влади, обласні управління, установи та організації. З них 937 листів – на виконання документів безпосередньо в облдержадміністрацію.

Окрім того, за звітний період видано 587 розпоряджень міського голови. Відбулося 34 засідань виконавчого комітету Канівської міської ради, на яких прийнято 420 рішень.