Які роботи виконано КП «Управління ВКГ» протягом лютого?

Дата: 01.03.2024 09:38

Впродовж лютого працівники комунального підприємства «Управління ВКГ» виконали ряд робіт з ліквідування поривів, заміни труб, заміни люків, чистки каналізації та ремонт каналізаційного колектора.

Так, силами комунальників:

• ліквідовано 8 поривів на водопровідних мережах;
  • замінено 9 м труби на вводі в будинок по вул. Енергетиків 121;
  • замінено 18 м труби ø 40 по вул. Дніпрова;
  • замінено 3 люки на водопровідних колодязях по вул. Б.Хмельницького, Жмаченка, Енергетиків (р-н зупинки «Баня»);
  • по вул. Енергетиків 198 проводились роботи з реконструкції водопровідного колодязя із заміною люка;
  • проводились роботи з чистки зовнішньої каналізації та колекторів, а також гідродинамічна чистка засмічень каналізаційних мереж (було здійснено 63 виїзди);
  • ремонт каналізаційного колектора на полях фільтрації очисних споруд
  • замінено 4 каналізаційних люки на території каналізаційних насосних станцій.

Нагадаємо, у разі виникнення проблемних питань, жителі міста можуть звернутися до диспетчерської служби «водоканалу» тел. : (04736)3-30-26, +38(067)470-86-83.