Рятувальники нагадають канівцям про небезпеку спалювання сухостою та відповідальність за нанесену довкіллю шкоду

Дата: 01.03.2024 14:49

З настанням першого весняного тепла особливої актуальності набуває проблема боротьби з пожежами, які спричиняють прибічники випалювання залишків сухої рослинності та безвідповідальні відпочивальники.

Рятувальники, попереджають про те, що  не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Згідно ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за несанкціоноване випалювання сухої природної рослинності накладається штраф у розмірі до 6120 грн.

Пам’ятайте!  Спалювання сухостою під час війни можуть прирівнювати до диверсій.

Порушення правил пожежної безпеки несе  загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, у першу чергу , життю та здоров’ю самих людей.

Будьте обережні! Не провокуйте пожежі!

У випадку надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101»!