«Мрії дитинства»: у Каневі під час благодійного дитячого концерту зібрали понад 16 тис грн на підтримку ЗСУ (ФОТО)

Дата: 04.03.2024 10:29

Завдяки нашій незламній вірі та згуртованості, Україна продовжує мужньо тримати оборону. І все заради однієї мети – заради нашої перемоги та свободи. Щодня кожен українець робить все можливе, аби допомогти нашим військовим. Не лишаються осторонь і найменші жителі Канівської міської територіальної громади, які 2 березня ц.р. взяли участь у благодійному концерті «Мрії дитинства».

Патріотичні та емоційні пісні цього дня у міському будинку культури линули у виконанні численних співочих колективів та солістів, серед яких: дитячий театр естрадної пісні «Невгамовні», ансамбль «Джерельце», Аміна Марченко, Софія Яременко, Дмитро Москович, Олександра Будник, Ілля Сакун, Альона Куценко, Лада Матлах. Запальні танцювальні номери подарували глядачам вихованці спортивного клубу «Івазар», а також ансамблю спортивного танцю «Тайфун». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про українців, загиблих у війні проти росії.

Родзинкою заходу став аукціон, під час якого було розіграно акварельну картину «Півники» за мотивами творчості канівської художниці Валентини Дробиш. Прикметно, що над її створенням працювали усі вихованці 3-го класу (кл. керівник Оксана Торшина)  Канівської СпШ №6 за  підтримки мами одного з учнів Ірини Магомет. Саме так в тилу, розуміючи всі біди війни, діти разом із дорослими допомагають наближати Перемогу.

Також у ході благодійного заходу вдалося зібрати  16200 гривень, які організатори концерту прямо зі сцени передали канівцю, капітану Олегу Квітко, який разом із побратимами у складі 2-го артилерійського дивізіону нині боронить країну на Донеччині.