Міський центр соціальних служб анонсував проведення нового циклу підтримуючих зустрічей для дружин, матерів та сестер військових

Дата: 04.03.2024 11:43

Війна вносить багато випробувань і змін у наше життя. Стосунки найближчих людей також піддаються великим випробуванням, тому вони змушені долати нові перешкоди.

З огляду на це у Канівському міському центрі соціальних служб анонсували проведення нового циклу підтримуючих зустрічей для дружин, матерів та сестер військовослужбовців і ветеранів. Її проведе кризовий психолог центру, травмотерапевт Юлія Зозуля.

Захід відбудеться у четвер, 7 березня ц.р., о 15.00 у центрі соціальних служб (кабінет психолога) за адресою: м. Канів, вул. Шевченка 49. Попередньо учасницям необхідно зареєструватися за телефоном  – 380635049249.