Комунальники замінили ізоляційне покриття надземної ділянки тепломережі на території Канівської багатопрофільної лікарні

Дата: 07.03.2024 15:31

Днями працівники Канівського комунального підприємства теплових мереж, в рамках виконання інвестиційної програми, завершили роботи з заміни ізоляційного покриття надземної ділянки тепломережі на території багатопрофільної лікарні.

- Загальна протяжність ділянки тепломережі, на якій проведена заміна ізоляційного покриття, склала 248 погонних метрів в однотрубному вимірі, діаметром 168 міліметрів. Ізоляція виконана поліуретановими сегментами та мінераловатними матами з покриттям оцинкованим металом, - повідомляє директор Канівського КПТМ Олексій Панчук.

Зауважимо, проведені роботи значно знизять теплові втрати на відповідній ділянці та покращать зовнішній вигляд теплової мережі.