Сьогодні — День Державного Гімну України

Дата: 10.03.2024 12:25

Державний Гімн України — один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Його офіційна музична редакція була ухвалена Верховною Радою 15 січня 1992 року, а текст гімну затверджено Законом України «Про Державний Гімн України» 6 березня 2003 року. Саме свято було затверджене лише 7 грудня 2021 року.

Під час повномасштабного вторгнення росії Гімн став справжньою підтримкою українського народу та символом незламності нашої віри в національну ідею.

Його співають діти у бомбосховищах, виконують наші відважні захисники та захисниці перед наступом, його часто можна почути на радіо та телебаченні.

Адже під час співу ми всі єдині — велика нація, яка плекає свої традиції та культуру. А відтак жоден ворог не може зламати наш внутрішній стрижень.