У Канівській громаді запрошують до співпраці крафтовиків

Дата: 11.03.2024 11:35

Український крафт – це унікальний спосіб зберегти і популяризувати культурне надбання нашого народу, що так важливо в часи війни.

Крафтовики – талановиті та відповідальні майстри, потенціал яких не потрібно нікому доводити. Крафтове виробництво охоплює не лише продукти мистецтва, це й товари повсякденного вжитку, гастрономічні смаколики з різних регіонів тощо. Пропонуємо об’єднатись і працювати над збереженням, популяризацією та розвитком крафтового виробництва в нашій громаді, йдеться у повідомленні управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

Потенційних крафтовиків запрошують заповнити анкету, щоб тримати зв'язок:  https://docs.google.com/.../1OkoP2VEAn9ah-HvyfEhcNVp.../edit

Більше інформації можна дізнатися в управлінні економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради: uprek@ukr.net, тел. 3-22-51, тел. +380957621228 (телеграм).