План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік (Канівська міська рада)

Дата: 08.03.2024 11:33

Від 28.02.2024 №16-28

Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік

Відповідно до частини 7 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою підтримки підприємництва, ефективного використання його можливостей в розвитку економіки міста, Канівська міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити план діяльності міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік згідно з додатком.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на управління економічного розвитку (Наливайко Т.В.).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету (Коржов В.Л.).

Міський голова                                                                                                      Ігор РЕНЬКАС

до рішення міської ради від 28.02.2024№16-28

План діяльності міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік

Назва проектів