Депутати затвердили програму розвитку освіти Канівської МТГ до 2027 року

Дата: 14.03.2024 15:28

У ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради, 28 лютого ц.р., депутати затвердили програму розвитку освіти Канівської Міської територіальної громади. Вона розрахована на 2024-2027 роки.

Відповідно до ухваленого документу, мета програми – створення оптимальних умов функціонування інноваційної школи щодо реалізації державної політики у сфері освіти, поліпшення освітнього процесу.

Програмою, зокрема передбачено:

• забезпечення конституційних і державних гарантій щодо доступності і здобуття дошкільної освіти дітьми дошкільного віку шляхом розширення мережі закладів дошкільної освіти різних типів і форм;
  • розвиток дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти;
  • покращення навчально-методичної та матеріально-технічної бази закладів освіти;
  • інформатизацію освітнього  процесу;
  • підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти;
  • організацію гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій;
  • створення умов для безпечного та комфортного перебування дітей у закладах освіти;
  • оновлення існуючого парку транспортних засобів  та багато іншого.

Кошти на реалізацію програми виділятимуть з місцевого і державного бюджету, а також  інших джерел не заборонених законодавством.