Безкоштовна вакцина від грипу надійшла до Канівського Центру ПМСД

Дата: 15.03.2024 10:09

До Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги надійшла безкоштовна вакцина від грипу «Ваксігрип тетра». Про це повідомила директор медичного закладу Наталія Горьова у ході традиційної апаратної наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 15 березня ц.р.

Для того, щоб отримати щеплення необхідно звернутися 103 кабінет, на І поверсі Канівської АЗПСМ, інформують у Канівському ЦПМСД. Також у медичній установі звертають увагу на те, що у всьому світі приблизно 3-5 мільйонів людей страждають від важкої форми грипу. І близько 650 000 людей помирають від цієї хвороби. До того ж, грип може призвести до виникнення проблем із серцем та кровообігом, наприклад, інфаркту чи інсульту.

До групи ризику важкого перебігу грипу належать:

• люди похилого віку

• вагітні жінки

• люди з хронічними захворюваннями (наприклад, хворобами серця або легенів)

• діти віком до 5 років

• працівники охорони здоров'я піддаються підвищеному ризику інфікування через специфіку своєї роботи.