Питання надання одноразової грошової допомоги канівським військовим має вирішитися у найближчий час, - міський голова Ігор Ренькас

Дата: 21.03.2024 09:22

У ході останнього засідання виконкому, що відбулося 20 березня ц.р., члени виконавчого комітету мали розглянути питання щодо затвердження документів, якими буде регламентовано виділення одноразової грошової допомоги канівським військовим. Однак міський голова Ігор Ренькас зняв відповідний проєкт рішення з порядку денного та доручив доопрацювати механізм надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям.

- Задля уникнення маніпуляцій, наголошую, що проєкт рішення знято лише для доопрацювання Порядку надання одноразової грошової допомоги. Тому це питання має вирішитися у найближчий час. Доручив профільним структурам врахувати усі можливі правки та удосконалити механізм надання грошової допомоги. До цього процесу можуть долучитися і представники громадськості. Сподіваюся на конструктивну та злагоджену співпрацю, - коментує Ігор Ренькас.