Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Зроблено в Україні»: підтримуй Всеукраїнську економічну платформу

Дата: 27.03.2024 11:44
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

В Україні триває  комунікаційна кампанія на підтримку Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», створеної за ініціативи Президента України та за участю Міністерства економіки України.

У складних обставинах повномасштабної військової агресії росії та нових викликів, які вона принесла, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку. Це важливо як на побутовому рівні, коли купуєш одяг чи продукти в магазині, так і під час підготовки великих закупівель через тендери.

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва, а також — відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни. Тобто «плюсувати своє» всіма способами, допомагаючи країні вистояти.

Водночас комунікаційна складова платформи «Зроблено в Україні» допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами. Цей проект є одним з інструментів, спрямованим на підвищення ефективності взаємодії Уряду й бізнесу. 

Більш детально - https://pulse.gov.ua/.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора