Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Каневі відбулася перша робоча сесія з розробки Стратегії розвитку Канівської громади на наступні 10 років

Дата: 28.03.2024 10:36
Кількість переглядів: 136

Фото без опису

Перша стратегічна сесія з розробки Стратегії розвитку Канівської громади відбулася у Каневі, 27 березня ц.р., в приміщені комплексу «Авто-ріка» за співпраці  БО «БФ «МХП-Громаді». Учасниками заходу стали більше 40 представників громади, зокрема: органів влади, великого, середнього, малого бізнесу та місцевих активістів.

На початку заходу Канівський міський голова Ігор Ренькас подякував соціально відповідальному бізнесу за постійну підтримку в усіх починаннях, за конкурси та гранти, які допомагають розвинути нашу громаду. Також він запевнив, що стратегія розвитку громади важливий і необхідний документ, який дасть дорожню карту в майбутнє.

Модератором заходу була начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради Тетяна Наливайко, яка наголосила, що, зважаючи на виклики сьогодення, Стратегію розвитку Канівської громади необхідно оновити та розробити на наступні 10 років.

  • Це питання важливе не тільки для нас - органів місцевого самоврядування, а й для кожного жителя та гостя  Канівської громади, - наголосила вона.

До слова також були запрошені директор ТОВ «НВФ «Урожай», депутат Черкаської обласної ради Олександр Воскобойнік, директорка ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна, директорка БО «БФ «МХП-Громаді» Тетяна Волочай та керівник відділу національних проєктів БО «БФ «МХП-Громаді» Володимир Панченко, які висловили свою підтримку процесу оновлення стратегії розвитку Канівщини, адже війна рано чи пізно закінчиться – а жити потрібно зараз.

Залучені експерти Олександра та Віталій Гліжинські звернули увагу присутніх на моменти, які необхідно врахувати при створенні стратегії розвитку в умовах воєнного стану та створення належних умов для жителів і гостей громади, щоб можна було залучити інвесторів та економічно піднести громаду.

Всі присутні мали змогу долучитися до планування розвиту. Учасники сесії багато взаємодіяли та визначали сильні та слабкі сторони, переваги та загрози в розвитку нашої громади. Також фантазували, якою бачать Канівську громаду через 10 років.

  • Сьогодні ми багато напрацювали, адже Канівська громада має надзвичайний потенціал для розвитку і зараз нам, як експертам, необхідно все узагальнити, щоб бачити, куди потрібно громаді рухатись у майбутньому, - зазначив експерт Віталій Гліжинський.

За результатами сесії було розглянуто дуже багато важливих питань, які згодом буде ще пропрацьовано з більш вузькими фокус-групами. Також було напрацьовано пропозиції щодо бачення майбутнього розвитку Канівської громади.

Наприкінці заходу заступник міського голови Тетяна Жівотова подякувала всім присутнім, соціально відповідальному бізнесу та експертам за підтримку і взаємодію.

  • Я дякую вам, що ви будете опрацьовувати наші ідеї та пропозиції. Ми будемо ще ретельніше готуватися до наступної сесії, адже від цього залежить наш результат. Сьогодні ми разом робимо важливе, - зауважила Тетяна Жівотова.

Слід додати, що наступна стратегічна сесія відбудеться у квітні ц.р., тож слідкуйте за новинами на офіційних сторінках Канівської міської ради.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора