У Канівському ЦПМСД розповіли до яких лікарів можна звернутися без електронного направлення

Дата: 29.03.2024 11:01

Зазвичай, щоб потрапити на безоплатну консультацію до лікаря-спеціаліста, потрібно мати електронне направлення. Але деяких фахівців можна звернутись навіть без направлення. Такий візит покриє Програма медичних гарантій, інформують у Канівському ЦПМСД.

«Це стосується таких фахівців, як акушер-гінеколог, психіатр, психолог, нарколог, фтизіатр, педіатр, лікуючий лікар, у якого пацієнт або пацієнтка із хронічним захворюванням перебуває під медичним наглядом.

Щоб отримати безоплатну консультацію, необхідно звернутись у той медичний заклад, який має договір із НСЗУ Національна служба здоров'я України за пакетом «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах» та відповідного фахівця.», - йдеться у повідомленні медичної установи.

Дізнатися контакти найближчого закладу з договором можна в контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77. Чи працює в лікарні необхідний вам лікар-спеціаліст, можна запитати, зателефонувавши безпосередньо до медзакладу.