Вихованці спортивного клубу «Івазар» здобули численні перемоги на Всеукраїнському фітнес-турнірі

Дата: 02.04.2024 09:40

Днями у Черкасах відбувся Всеукраїнський фітнес-турнір «Сузір'я FIT-KID».

Учасниками турніру стали 5 команд з: Черкас, Южноукраїнська, Києва і Тального. Канів представляли вихованці спортивного клубу «Івазар».

За результатами змагань вихованці  СК «Івазар» здобули п’ять кубків, золоті медалі та поповнили колекцію навіть короною.

Через тривалі повітряні тривоги підбиття підсумків та нагородження переможців проводили у бомбосховищі. Для спортсменів це було атмосферно та емоційно. У результаті фітнес-турніру

Пишаємося тим, що у  нашій громаді  ростуть сильні, спритні й сміливі діти, яких виховують фахові тренери. Бажаємо всім спортсменам та тренерам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.