3 квітня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 02.04.2024 10:56

Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на чергове засідання, яке відбудеться у середу, 3 квітня ц.р.

У порядку денному заходу передбачено розгляд наступних питань:

• Про розподіл міжбюджетних трансфертів, передачу бюджетних призначень та перерозподіл видатків бюджету Канівської міської територіальної громади на 2024 рік.
  • Про звіт директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області про проведену роботу у  2023 році.
  • Про затвердження Порядку надання соціальної послуги "Транспортні послуги" КУ "Територіальний центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Канівської міської ради.
  • Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються виконавчим комітетом Канівської міської ради через управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого Комітету Канівської міської ради Черкаської області у сфері соціального захисту;
  • Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів».
  • Про план роботи виконавчого комітету Канівської міської ради на ІІ квартал 2024 року.
  • Різне.