Завершила роботу 16-та сесія Канівської міської ради

Дата: 04.04.2024 12:35

Сьогодні, 4 квітня, відбулось продовження І позачергового засідання ХVI сесії Канівської міської ради VІІІ скликання. Для участі у ньому зареєструвалося 18 депутатів. Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у російсько-українській війні.

Депутатський запит щодо ситуації з ОСББ у будинку по вулиці Шевченка  41 озвучив Володимир Коржов. У відповідь на порушений запит міський голова Ігор Ренькас зауважив, що відповідне питання неодноразово розглядалося виконавчим комітетом і наразі фігурує виключно у юридичній площині. Також він доручив зібрати  профільні структури і мешканців будинку для вирішення ситуації.

Далі з трибуни емоційно виступив депутат Сергій Якименко, який закликав своїх колег до консолідації та продуктивної роботи. Втім, ухвалити низку земельних рішень, які залишались в порядку денному, не вдалося. Вони мають бути включені до порядку денного наступної сесії.

Вичерпавши порядок денний сесійного засідання, 16-ту сесію закрили, традиційним виконанням гімну Україну.