Представники громадського сектору Канівської громади запрошуються на проведення другої Стратегічної сесії

Дата: 08.04.2024 12:02

Запрошуємо представників громадського сектору Канівської міської територіальної громади (громадські організації; волонтерські організації, громадські та волонтерські ініціативи; освітяни; керівники розвиткових гуртків; соціальні працівники та керівники соціальних служб; люди з інвалідністю, представники багатодітних сімей, ветерани, внутрішньо переміщені особи; представники культури, митці; представники туристичної сфери; історики), взяти участь у другій стратегічній сесії щодо розробки Стратегії соціально-економічного та культурного розвитку Канівської територіальної громади на 2025-2035 роки.

Захід відбудеться у четвер, 11 квітня ц.р. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням:

Час і місце проведення буде оголошено після попередньої реєстрації.