Канівську міську громаду нагородили дипломом у рамках міжнародної програми порятунку лісів «Forest recovery»

Дата: 08.04.2024 15:47

З початку повномасштабного вторгнення Україна втрачає ліси та інші цінні території. Щоб їх відновити потрібно не одне десятиліття. Тож, спільна робота  в цьому напрямку допоможе збільшити площу лісів України.

Державне підприємство «Ліси України» разом з філіями запустили програму порятунку лісів «Forest recovery» під егідою Президента «Зелена країна»». Щоб врятувати українські ліси Канівська міська громада долучилися до співпраці задля одного результату та передала понад 700 гектарів само-заліснених земельних ділянок філії «Корсунь-Шевченківське лісове господарство».

- Ми дякуємо усім хто розуміє наскільки важливо дбати про довкілля та відновлення лісів. Важливо, що лісами, які ми передали будуть займатися кваліфіковані лісники. Вони зможуть зберегти  та неодмінно примножити ліси. Збережемо екологію разом!,- наголосила заступник міського голови Тетяна Жівотова.

На знак вдячності лісівники передали саджанці комунальному підприємству «Місто», для озеленення нашого міста.

Зауважимо, Канівська міська громада планує співпрацювати з лісівниками і надалі.