Допоможемо енергетикам разом: Канівський міський голова Ігор Ренькас закликає мешканців громади зменшити споживання електроенергії

Дата: 12.04.2024 14:28

Майже щодня українські енергетичні об’єкти потрапляють під терористичні обстріли країни-агресора. Енергетики постійно докладають неабияких зусиль для того, щоб стабілізувати ситуацію. І наша задача їм допомагати. Що для цього потрібно? Все просто – економи електроенергію в пікові години (з 19-00 до 22-00).

– Я звертаюся до мешканців Канівської громади з проханням зменшити використання електроенергії. Адже кожен невикористаний кіловат може дати додаткову стабільність в енергосистемі нашої країни, – закликає міський голова Ігор Ренькас.

Тож мінімізуйте використання пральних машин, бойлерів, кондиціонерів, обігрівачів. Також по можливості обмежте використання електрочайників та електроплит, вимикайте світло в приміщеннях, де ви не перебуваєте, перенесіть ремонтні роботи на світлі години доби.

Сьогодні кожен з вас може стати бійцем енергетичного фронту.