Як допомогти дітям самореалізуватися в житті? Новий серіал від Дія.Освіта

Дата: 15.04.2024 09:26

Згідно з результатами опитування від українських соціологів для проєкту «Дій для дітей України» (Ukraine Children's Action Project), 39% дітей середнього та старшого шкільного віку відчувають байдужість до навчання та минулих захоплень.

Прагнемо виправити цю статистику й презентуємо новий освітній серіал «Як стати ментором для школярів?» на Дія.Освіта.

Три причини, чому його варто подивитися:

• ви розвинете навички, які допоможуть підтримати школярів на шляху до знань;
  • дізнаєтеся цікаву інформацію про те, як працює мозок та що мотивує нас діяти;
  • ознайомитеся з методиками роботи з емоційним інтелектом.

Станьте рок-зіркою у сфері освіти. Дивіться серіал за посиланням https://bit.ly/3U7sCtG.

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта в межах реалізації Програми академічного менторства для студентів «СтудМентор» від ГО «Навчай для України», що впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансується Глобальним партнерством заради освіти (GPE).