Стипендії Президента України для молодих письменників і митців у 2025 році

Дата: 15.04.2024 15:07

Відповідно до Указу Президента України «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового та кіномистецтва» від 23 січня 2018 року № 13 оголошено відбір на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового та кіномистецтва на 2025 рік.

Пропозиції на здобуття стипендій вносяться шляхом самовисування громадянами України молодими письменниками й митцями у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки), які мають творчі досягнення.

Документи на участь у відборі кандидатів приймаються до 31 травня 2024 року (включно).

Детальну інформацію щодо порядку відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України розміщено на офіційному сайті Державного агенства України з питань мистецтв та мистецької освіти: http://surl.li/rfsov