19 квітня ц.р. депутатів Канівської міської ради скликають на позачергове засідання сесії

Дата: 16.04.2024 11:26

Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса у п'ятницю, 19 квітня ц.р., о 09:00 годині у приміщенні міського будинку культури заплановано проведення І позачергового засідання ХVІІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання. Порядок денний заходу передбачає розгляд наступних питань:

• Про надання субвенції з місцевого бюджету Канівської міської територіальної громади військовим частинам Збройних Сил України.

• Про надання одноразової  грошової допомоги  особам, які мобілізовані або зараховані для проходження служби в ЗСУ за контрактом.

• Про затвердження Програми  відшкодування різниці в тарифах на послуги з управління відходами в 2024 році.

• Земельні питання.

• Різне.