Увага! У найближчі три дні рух автотранспорту через Канівську ГЕС буде частково закрито

Дата: 18.04.2024 09:16

Так, за інформацією філії «Канівської ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», у період з 19 квітня по 21 квітня ц.р., рух автотранспорту через автодорожній перехід греблі  Канівської ГЕС буде закрито з 10.00 год. до 18.00 год.

«У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на філії «Канівська ГЕС», рух автотранспорту автодорожнім переходом через греблю буде закрито 19, 20, 21 квітня ц.р. з 10.00 год. до 18.00 год.», - пояснили у своєму повідомленні енергетики.

Відтак, звертаємося до водіїв із проханням поставитися з розумінням до тимчасових незручностей та, за можливості, враховувати відповідну інформацію під час планування маршрутів руху.