ГО «Десяте квітня» надала гуманітарну допомогу для ВПО, які проживають у Канівській громаді

Дата: 18.04.2024 14:22

Канівська міська рада постійно комунікує та співпрацює з різними благодійними організаціями, які можуть допомогти внутрішньо переміщеним особам, що знайшли прихисток у нашій громаді.

Так, 17 квітня ц.р. у приміщенні міської ради команда громадської організації «Десяте квітня» за підтримки UNHCR Ukraine  ̵ Aгентство ООН у справах біженців в Україні видала непродовольчі набори (ковдри, матраци, посуд, постільна білизна ітд) для внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають у Канівській МТГ.

̵ Благодійники доставили та видали 80 наборів для 124 осіб з числа ВПО. Допомогу за попередніми списками отримали особи віком 60+, люди з інвалідністю та ті, хто прибув до Канівської МТГ упродовж останніх трьох місяців, ̵ розповідає директор міського центру соціальних служб Валентина Яворська.

Додамо, зі слів соціального працівника громадської організації «Десяте Квітня»  Ірини Збанко, організація в майбутньому планує візит до Канівської міської територіальної громади, аби й надалі допомагати ВПО.