Сьогодні – День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2024 07:00

Щороку у цей день, 20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.

У всьому світі визнали, що волонтерський рух українців став справді унікальним явищем. Він об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, які мають найголовнішу мету  ̵щодня допомагати. Саме завдяки невтомній  праці волонтерів безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами, у прифронтових зонах чи тимчасово окупованих територіях. Волонтери допомагають нашим захисникам, вимушено переміщеним особам, піклуються про тварин та рятують людські життя.

Дорогі волонтери! Ви заслуговуєте слів вдячності щодня. І сьогодні ми вкотре усією громадою висловлюємо слова подяки за вашу мужність, відданість благородній справі, за надійне плече підтримки і допомоги. Слава всім, хто допомагає нашій обороні! Слава Україні!

Канівський міський голова                                                            Ігор Ренькас