Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Канівські спортсменки здобули «золото» на першості Шполянської громади з волейболу

Дата: 23.04.2024 12:15
Кількість переглядів: 40

Фото без опису

Цієї суботи, 20 квітня, у місті Шпола відбулася першість Шполянської територіальної громади з волейболу серед дівчат 2012 року народження і молодших. Для участі в змаганнях завітали команди з Черкас і Канева. У спортивній залі Шполянського ліцею №3 юні канівські волейболістки з ДВК «Вікторія» завзято боролися за звання чемпіонок. Після напружених і емоційних ігор місця розподілилися наступним чином:

І місце – ДВК «Вікторія» м. Канів;

ІІ місце – ДЮСШ «Еріма» м. Шпола;

ІІІ місце – КДЮСШ-2 м. Черкаси;

ІV місце – КДЮСШ-1 м. Черкаси.

Прикметно, що для канівської команди ДВК «Вікторія» це були перші виїзні змагання, які стали переможними. Наші дівчата показали суперникам вольовий характер і непогану гру. Зауважимо, кращим ліберо (позиція гравця у волейболі, який виконує виключно оборонні функції) турніру визнана Маргарита Коломієць, яка була відмічена призом.

Вітаємо команду і тренера з успішними змаганнями та бажаємо нашим спортсменкам подальших перемог.