Вихованці СК «Спарта» з числа внутрішньо переміщених осіб отримали подарунки від німецького міста-побратима Фірзена

Дата: 24.04.2024 15:08

Час напередодні Великодня завжди сповнений дивами та добрими справами.

Так сталося і цьогоріч, адже «Спілка «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина) (Freunde von Kanew), долучившись до благодійної акції,  потурбувалася про діток вимушених переселенців, які відвідують спортивний клуб «Спарта».  В межах цієї акції Валентина Гребенюк, Станіслав Маланчев та Олена Воюцька днями передали малечі набори зубних щіток з електронасадками. Загалом такі набори отримали 33 дитини.

«Щиро дякуємо нашим друзям з міста-побратима Фірзена за підтримку в цей важкий час повномасштабної агресії росії проти України. Турбота за щасливі посмішки дітей це не обов'язок, це передусім - поклик серця. Тому і надалі будемо продовжувати працювати разом з членами «Спілки «Друзі Канева» у всіх соціальних проєктах для нашого міста», - йдеться у дописі очільниці відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Валентини Гребенюк.