На площі Соборній у Каневі комунальники висадили молоду блакитну ялину

Дата: 25.04.2024 14:52

Сьогодні у центрі площі Соборної комунальники видалили «аварійну» ялину та висадили нове молоде дерево блакитної ялини, яке місту подарувала філія Корсунь-Шевченківського лісового господарства. Відповідну інформацію повідомив директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.

- Сьогодні працівники КП «Місто» видалили «аварійну» ялину у центрі площі Соборної та висадили замість неї молоду блакитну. Кошти на придбання посадкового матеріалу з міського бюджету на це не витрачалися, адже дерево подарували лісівники,- розповів директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.

Нагадаємо, 24 квітня ц.р. члени виконкому підтримали рішення «Про надання дозволу на проведення видалення дерева, що розташоване на площі Соборній, м. Канів, Черкаська область». Внаслідок негоди дерево ще більше змінило кут нахилу, тому аби убезпечити учасників дорожнього руху виникла необхідність його видалити.

ФОТО – КП «Місто»