До уваги жителів Канівської громади!

Дата: 29.04.2024 10:08

Канівський центр обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут» інформує про те, що з 1 травня ц.р. адресну доставку розрахункових рахунків за використану електричну енергію побутовим споживачам по всім населеним пунктам громади буде здійснювати АТ «Укрпошта».

«B разі виявлення побутовими споживачами невідповідностей щодо фактичної адреси споживача, зазначеної в рахунку, такі споживачі можуть звернутися до Канівського центру обслуговування споживачів для проведення відповідної звірки за тел.: (04736)3-82-72, (050)464-03-87, (067)510-54-35 або за адресою: м. Канів, вул. Енергетиків, 31-Г (район автобусної зупинки «Лазня»)», - йдеться в повідомленні Канівського центру обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут».

Зауважимо, споживачі мають можливість зареєструватися в особистому кабінеті побутового споживача на офіційному сайті: http://energozbut.ck.ua, та відправити заявку щодо отримання рахунку за електроенергію на власну електронну пошту.