2 травня ц.р. депутатів Канівської міської ради скликають на позачергове засідання сесії

Дата: 29.04.2024 15:37

Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса  у четвер, 2 травня ц.р., о 09:00 годині у приміщенні міського будинку культури заплановано проведення ІІ позачергового засідання ХVІІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання. Порядок денний заходу передбачає розгляд наступних питань:

• Про надання субвенції з місцевого бюджету Канівської міської територіальної громади військовим частинам Збройних Сил України.
  • Про надання одноразової  грошової допомоги  особам, які мобілізовані або зараховані для проходження служби в ЗСУ за контрактом.
  • Про надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях на забезпечення спорядженням та технічними засобами.
  • Про схвалення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту.
  • Різне.