Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт головного лікаря Канівської багатопрофільної лікарні про роботу у 2023 році заслухали члени виконавчого комітету

Дата: 30.04.2024 09:48
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

Головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник звітувалася про проведену роботу у 2023 році під час останнього засідання виконавчого комітету, яке відбулося  24 квітня ц.р.

Канівська багатопрофільна лікарня, незважаючи на специфіку роботи в умовах воєнного стану, продовжує надавати вторинної медичної допомоги хворим Канівської та прилеглих територіальних громад. Зі слів очільниці медустанови Віри Шашоник, в умовах інфраструктурного етапу медичної реформи  Канівська багатопрофільна ввійшла до спроможної мережі як загальний заклад охорони здоров’я та відповідає всім його вимогам.

Загалом за звітний період медична установа працевлаштувала 22 особи, серед яких:

  • лікарів – 7 (2 лікарі-терапевти, дерматовенеролог, офтальмолог, анестезіолог, лікар УЗД,  рентгенолог);
  • молодших медичних спеціалістів – 7,
  • інших – 8.
  • Хоча до нас приходять молоді і талановиті, лікарня потребує таких спеціалістів як: лікар з медицини неві дкладних станів, лікарі-невропатологи, анестезіолог, – наголосила Віра Шапошник.

Також вона повідомила, що у 2023 році лікарня уклала угоду на 13 пакетів медичних послуг з Національною службою здоров’я України по програмі державних гарантій медичного обслуговування населення та отримала кошти в сумі 101794,25 тис грн.

Заклад працює в електронній системі охорони здоров’я E-Health (електронне здоров’я) через медичну інформаційну  систему  Askep.net.

За 2023 рік лікарями створено 770,992 тис. електронних медичних записів. Налагоджений облік  наданих медичних  послуг в електронній системі охорони здоров’я на всіх етапах медичної допомоги, розповіла головний лікар.

У 2023 році за сприяння міської влади заклад отримав від численних ондів, організацій, благодійників та волонтерів гуманітарної і благодійної допомоги загальною вартістю –12 919,41тис грн.

Серед пріоритетних завдань, які намітив медичний заклад на 2024 рік:  покращення якості лікувально-діагностичного процесу шляхом впровадження в роботу стаціонарів сучасних методів діагностики, матеріально-технічної бази закладу, придбання нового сучасного діагностичного, лікувального обладнання та багато іншого.

Більш детально з текстом звіту можна ознайомитися  за посиланням – https://rada.info/upload/users_files/33362991/a7d81ad8cdf313d40613120fc8654f60.docx.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора