Спортивні команди з 2 шкіл Канева – у фіналі обласного етапу національного проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 30.04.2024 14:34

На Черкащині днями завершився районний етап національного проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», інформують у Черкаській обласній військовій адміністрації.

Упродовж місяця 445 команд виборювали першість в п’яти видах спорту: футзал, волейбол, баскетбол, черлідинг і спортивне орієнтування.  Загалом за обласну першість боротимуться 35 учнівських команд, серед них – 2 з Канева: ЗОШ №1(волейбол) та ЗОШ №3 (черлідинг).

– Пишаємося здобутками юних канівчанок та їх тренерів. Бажаємо нових перемог, головне — ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Вболіваймо за наших!, – коментує Канівський міський голова Ігор Ренькас.