Синоптик розповів, якої погоди очікувати на Великдень

Дата: 03.05.2024 11:11

На Черкащині із по 5 травня антициклон «SVEN» пролонгує переважно сонячну та суху погоду, незважаючи на те, що атмосфера «увімкнула» північний процес. Відповідну інформацію повідомив начальник Черкаського центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

«Висотні повітряні течії почали транспортувати холодне повітря у наш регіон, температура знизиться на 2-3°: вночі 4-9º тепла, вдень 15-20º. Вночі та вранці 4-5 травня на Лівобережжі Черкащини на поверхні ґрунту  можливі заморозки 0-3°.

Водночас показник гори мості в лісах підвищиться до високого 4 класу. Дотримуйтеся правил пожежної безпеки та проявляйте обережність у поводженні з вогнем у приватному житловому секторі, а також перебуваючи у лісових масивах на відкритих територіях та біля торфовищ», - йдеться у його повідомленні.