На Великдень комендантська година залишається без змін

Дата: 03.05.2024 14:10

У Великодню ніч на Черкащині та, зокрема, у Канівській міській територіальній громаді комендантська година діятиме без змін, з 00:00 до 04:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та у громадських місцях, за винятком сигналу повітряної тривоги.

- Святкування Великодніх свят третій рік поспіль відбуватиметься в умовах воєнного стану, тож рекомендуємо мешканцям громади  надати перевагу богослужінням онлайн та залишатися вдома. Не забувайте – в країні триває війна. У нашого ворога немає нічого святого! Тому безпека – насамперед, - наголошує міський голова Ігор Ренькас.

Утім, віряни, які прийшли на службу до початку комендантської години, можуть залишатися у храмі на цілу ніч. Освятити великодні кошики люди зможуть і після завершення комендантської години. В разі оголошення повітряної тривоги віряни мають дотримуватися безпекових рекомендацій. За громадським порядком стежитимуть правоохоронці. Вони працюватимуть у посиленому режимі.