Молодь Канівської громади запрошують долучитися до опитування

Дата: 06.05.2024 12:20

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр спільно з Черкаською філією Асоціації Молодіжних Центрів України до 20 травня ц.р. проводить опитування з питань потреб молоді Черкащини.

Мета опитування - виявлення основних проблем соціального становища та розвитку молоді Черкащини, її цінностей та уподобань, а також аналіз ефективних механізмів і шляхів створення сприятливих умов розвитку молоді.

Опрацьовані результати опитування допоможуть у формуванні молодіжної політики Черкаської області та пропозицій до обласної цільової програми «Молодь Черкащини» з урахуванням потреб молодих людей міста й сільських територій.

Для того, щоб пройти опитування необхідно перейти за посиланням: https://forms.gle/zFeUUwBv2UPXhYej7