8 травня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 07.05.2024 12:01

Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на чергове засідання, яке відбудеться у середу, 8 травня ц.р.

У порядку денному заходу передбачено розгляд наступних питань:

• Про розподіл міжбюджетних трансфертів, передачу бюджетних призначень та перерозподіл видатків бюджету Канівської міської територіальної громади на 2024 рік.
  • Про звіт директора комунального підприємства «УВКГ» про фінансово- господарську діяльність підприємства за 2023 рік.
  • Про звіт директора комунального підприємства «ЖЕК» про фінансово- господарську діяльність підприємства за 2023 рік.
  • Про погодження встановлення тарифу 1 грн. 50 коп. за кілометр з одного пасажира в автобусах ТОВ  «М+М» на приміських автобусних маршрутах  загального користування «АС Канів – с. Хмільна»,  «АС Канів – с. Михайлівка», «АС Канів – с. Лука»  по території Канівської міської територіальної громади під час дії воєнного стану в зв’язку  з  підвищенням цін на пальне.
  • Про погодження місця здійснення торгівлі (цирк).
  • Різне.