12 травня – День матері

Дата: 12.05.2024 07:00

В Україні щорічно у другу неділю травня відзначають День матері. Тепло маминого серця завжди залишається з нами, зігріває у дні свят і підтримує в години випробувань. Тому для українців – це особливий день, який пронизаний всеосяжною любов’ю та символізує велику силу материнства.

Усім вам, наші дорогі мами, бабусі, дружини - міцного здоров’я, поваги і підтримки від рідних. Будьте здорові і щасливі, адже ви - наше все. Нехай весна завжди живе у ваших усмішках.

Низький уклін та особлива шана матерям наших воїнів-захисників, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвиг ваших дітей – новітніх Героїв України! Мирного неба усім нам.