До Дня Європи у Каневі відбувся чемпіонат з баскетболу

Дата: 10.05.2024 14:33

У четвер, 9 травня ц.р., на майданчику СпШ №6 відбувся чемпіонат Канівської МТГ з баскетболу серед закладів загальної середньої освіти, приурочений до Дня Європи. Змагання були проведені відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, відділом освіти та відділом культури, за підтримки ТОВ «Ергопак».

Привітати учасників та розпочати чемпіонат завітали заступник Канівського міського голови Галина Москаленко, в.о. начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко та головний спеціаліст міського відділу освіти Наталія Внукова.

У змаганнях взяли участь команди: ЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченка, ЗОШ №4 та Канівська санаторна школа. Команди грали за коловою системою. Змагання обслуговували судді:  головний суддя Олексій Кузнєцов та судді Дмитро Оніщенко та Євген Арсєєнко.

Учасники продемонстрували свої найкращі фізичні якості, командний дух та волю до перемоги. Сам чемпіонат став досить видовищним, адже був результативним і наповнений багатьма гострими ігровими моментами.

В результаті команди посіли відповідні місця:

I місце – ЗОШ№1 (керівник Андрій Бурхацький);

II місце – ЗОШ№4  (керівники: Олег Підгорний та Олексій Кузнєцов);

III місце – санаторна школа (керівник Євген Баранов).

На чемпіонаті відзначили кращого гравця Максима Кириленка зі збірної команди ЗОШ №4.

На закінчення змагання спортсменів нагородили медалями та приємними подарунками власного виробництва ТОВ «Ергопак».

Організатори змагання вдячні адміністрації  СпШ №6 за наданий спортивний майданчик та за сприяння у проведенні заходу.

Дякуємо всім хто долучився до змагань, вітаємо переможців та учасників, бажаємо перемог у майбутніх чемпіонатах.