Сьогодні – Міжнародний день медичної сестри. Вітаємо!

Дата: 12.05.2024 06:40

У всі часи професія медика була однією з найважливіших та поважних, адже немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини.

Саме медсестри та медбрати виконують всі призначення лікаря, а їх небайдуже й добре слово відіграє чималу роль у процесі одужання хворого. Ця нелегка робота вимагає надзвичайної душевної теплоти та терпіння, професійних навичок, безмежної любові до своєї професії.

Ви працюєте без втоми і страху. Без вагань і зайвих слів. З усмішкою, навіть коли на неї немає сил. Ви гідно тримаєте непрості виклики долі та часу – ковід, карантини,повномасштабне вторгнення …

Безмежна вдячність усім вам за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я! Бажаємо вам не тільки професійного росту, достатку, міцного здоровʼя, але й впевненості у завтрашньому дні. І найголовніше – перемоги та мирного неба над нашою Україною!