КП «Місто» нагально потребує сезонних косарів

Дата: 14.05.2024 10:54

У КП «Місто» не вистачає працівників для сезонного покосу трави. Про це повідомив директор підприємства Дмитро Шайдаров під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 10 травня ц.р.

– Цього року до нас не прийшов жоден косар. Доводиться залучати до робіт з покосу трави працівників з інших підрозділів. Потреба у косарях нагальна, тому запрошуємо долучитися до нашого колективу та робити Канів охайнішим, – зауважив Дмитро Шайдаров.

Додамо, дізнатися умови працевлаштування можна звернувшись до адміністрації КП «Місто» за телефоном: (04736) 3-29-76.