У Каневі триває весняне прибирання

Дата: 17.05.2024 09:58

За доброю українською традицією прихід весни і тепла – час великої спільної толоки, яка дає можливість зробити місто чистішим та привабливішим.

Відтак, у середу, 15 травня ц.р., працівники управлінь, відділів, служб виконавчого комітету міської ради разом з КП «Місто» і «Яблунівське» спільними зусиллями прибирали територію від СпШ №6 до Тарасової Гори: чистили бордюри та упорядковували узбіччя дороги.

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до толоки – організуйте прибирання прилеглих та закріплених за вами територій, приберіться біля своїх будинків.

Також наголошуємо на тому, що власники та орендарі магазинів, офісів, керівники установ, організацій та підприємств повинні забезпечити прибирання прилеглих територій.