Сьогодні — Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2024 08:00

Музеї мають силу змінювати світ навколо нас. Вони є незрівнянними місцями відкриттів, у яких переплітається минуле, сьогодення і майбутнє. Завдяки своїм колекціям і програмам музеї вже давно перетворилися на своєрідні культурні хаби, які створюють соціальну мережу, важливу для формування і розвитку свідомого та активного громадянського суспільства.

Прикметно, що зіткнувшись із ворожою навалою, українці думають не тільки про те, як зберегти своє життя та життя близьких. Для нашого народу не менш важливо захистити культурну та історичну спадщину, адже вона зберігає в собі код нації, її особливість та неповторність.

Тож сьогодні вітаємо музейну спільноту і бажаємо усім невтомним хранителям та дослідникам історичної пам’яті творчої енергії, цікавих знахідок, здоров’я та наснаги, непохитної віри у світле майбутнє України.